14 lutego to w kalendarzu zakochanych ważny dzień. I słusznie! Przypadające tego dnia święto, czyli walentynki, to świetna okazja do tego, żeby podziękować partnerowi za wsparcie, zaufanie i ciepło. Miłość należy celebrować! Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Pomożemy Wam zaplanować wyjątkową niespodziankę dla ukochanej osoby. Co takiego mamy Wam do zaoferowania? Box walentynkowy: pełen łakoci, miłosnych drobiazgów i z personalizowaną dedykacją.

Zestawy dla zakochanych

Choć walentynki to święto, które przywędrowało do nas ze Stanów Zjednoczonych, traktujemy je już jak rodzimą tradycję. Większość par skrupulatnie przygotowuje się do tego dnia, planując romantyczne randki, wypady do kina czy przygotowując wystawne kolacje. Tradycją stało się też obdarowywanie ukochanej lub ukochanego. Jeśli zastanawiacie się, co kupić partnerowi lub partnerce, chętnie Wam w tym pomożemy. Tworzymy wyjątkowe zestawy walentynkowe, które sprawią bliskiej Wam osobie wiele radości. Nasze boxy dla niej, dla niego lub dla dwojga, są pełne niespodzianek! Poszczególne pudełka skrywają odrobinę słodkości, czyli ekologicznych łakoci; aromatyczną herbatę z kompletem kubków czy coś w sam raz na romantyczny wieczór, czyli świece sojowe.

Box dla ukochanej i ukochanego

Każdy zestaw tworzymy z miłością i dbałością o szczegóły. W boxach znajdziecie starannie wyselekcjonowane produkty prosto od rodzimych rzemieślników i lokalnych manufaktur. Wręczając nasz zestaw walentynkowy dziewczynie, żonie czy mężowi możecie mieć pewność, że obdarowana osoba będzie mile zaskoczona niespodzianką, jaką przygotowaliście. Skąd o tym wiemy? Ponieważ przygotowywanie upominków w pudełkach to nasza specjalność i sekret wielu udanych randek.

Boxy możemy personalizować, dodając do nich elegancką zawieszkę z dowolną treścią lub bilecikiem z podpisem. Jeśli dzielą Was kilometry, doręczymy pudełka pod wskazany adres. Poznajcie nasze zestawy dla zakochanych i zajrzyjcie do środka ręcznie pakowanych prezentów. Pamiętajcie też, że nasze upominki będą też świetnym sposobem na sprawienie komuś radości na urodziny, imieniny lub… bez okazji.