Bożonarodzeniowe przygotowania to dla nas magiczny czas. Krzątamy się wówczas niczym elfy w pracowni świętego Mikołaja – wszystko po to, żebyście mogli wybrać ręcznie przygotowane boxy prezentowe, które zaskoczą Waszych bliskich. Do środka pakujemy rzemieślnicze wyroby: aromatyczną kawę, herbatę, miód, świece zapachowe, kubki, orzechy czy urocze eko-ciasteczka. Całość pakujemy najstaranniej, jak potrafimy. dbając o estetykę i detale. Poznajcie lepiej nasze gotowe prezentowe pomysły i wybierzcie pudełko-niespodziankę dla mamy, ukochanej, dziadka czy współpracowników.

Ręcznie robione prezenty na święta dla niej i dla niego

Kiedy w rozgłośniach radiowych zaczyna rozbrzmiewać „Last Christmas” zespołu Wham to znak, że pora rozejrzeć się za podarkami pod choinkę. Jeśli poczuliście już zbliżającą się gorączkę świąteczną, ale niekoniecznie chcecie uczestniczyć w tej gonitwie, postawcie na sprawdzone rozwiązania. Boxy prezentowe dla niej i dla niego to nasz sekretny sposób na to, żebyście mogli złapać oddech i ze spokojem rozkoszować się bożonarodzeniową aurą. Eleganckie, urocze, zawadiackie – takie są nasze pudełka!

Ręcznie pakowane boxy prezentowa na święta dla niej i dla niego skrywają przepyszne łakocie, wspaniałe drobiazgi i relaksujące świece. Upominki, które układamy w pudełku pochodzą z lokalnych manufaktur i są jedyne w swoim rodzaju. Chcemy, żeby nasze niespodzianki były wyjątkowe i ufamy, że tak właśnie jest! Ręcznie przygotowywane boxy dla niej i dla niego na święta możecie u nas zamówić w wielu wariantach. Przyjrzyjcie się im uważnie i wybierzcie pudełko, które najbardziej ucieszy mamę, babcię, ukochaną siostrę czy dziadka.

Boxy pełne niespodzianek!

O czym jeszcze powinniście wiedzieć? O personalizacji! Do każdego zestawu możemy dołączyć zawieszkę z dowolną treścią oraz karteczki z podpisem. Decydując się na taki wariant sprawicie, że osoby obdarowane poczują się jeszcze bardziej docenione. Chodźcie do naszego sklepu już teraz! Wybierzcie piękne, ręcznie pakowane upominki i sprawcie bliskim odrobinę radości!