24 produktów

Poszukiwanie upominku dla mamy, babci, dziewczyny, żony czy koleżanki sprawia Wam problem? Wiemy, że znalezienie idealnego podarunku, to nie lada wyzwanie! My zaś uwielbiamy Wam pomagać. Tworzymy gotowe boxy na wyjątkowe okazje – takie jak Dzień Kobiet. Pudełka wypełniamy tym, co najlepsze i co z pewnością sprawi radość bliskim Wam osobom. Zajrzyjcie z nami do środka i zobaczcie, jakie niespodzianki przyszykowaliśmy dla najważniejszych kobiet w Waszym życiu!

Gotowy zestaw prezentowy na Dzień Kobiet

Urocze kubki, w sam raz do chwili relaksu z aromatyczną kawą lub ulubioną herbatą, do tego naturalne słodkości i ręcznie wykonana świeca sojowa o zapachu kojącej szałwii i paczuli. Wszystko zamknięte w uroczym pudełku z ozdobnym przybraniem. Tak w skrócie możemy opisać, jak wyglądają w środku nasze boxy prezentowe na Dzień Kobiet, chociaż musimy jednocześnie zaznaczyć, że informacje, którymi się podzieliliśmy, nie oddają urody oraz wyjątkowości zestawów. Gotowe pudełka są eleganckie, estetyczne, ale najważniejsze jest to, że sprawiają radość.

Gotowe boxy prezentowe na Dzień Kobiet

Nasze zestawy to propozycja dla każdego, kto poszukuje nietuzinkowego upominku dla mamy, babci, narzeczonej czy bliskiej koleżanki z pracy. Uniwersalna, ale i zaskakująca zawartość pudełek została stworzona przez nas po to, żebyście mogli uniknąć gorączkowych poszukiwań idealnego podarunku. Znacie też pewnie określenie „nietrafiony prezent”. Z naszą pomocą nie przydarzy Wam się podobna historia!

Co ważne, nasze boxy na Dzień Kobiet możecie personalizować. Dzięki niewielkiej i uroczej zawieszce z wybraną przez Was treścią lub dołączoną do upominku karteczką zadbacie o to, żeby bliska Wam osoba poczuła się wyjątkowo. Choć w tej kategorii znajdziecie pudełka skomponowane przez nas specjalnie z myślą o partnerkach, przyjaciółkach i mamach, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby gotowy zestaw wręczyć pod choinkę, na urodziny lub po prostu, bez okazji. Zaglądajcie do naszych boxów! Przypominamy, że zestawy prezentowe możecie wręczać osobiście lub możemy je za Was wysłać w dowolne miejsce w Polsce.